FAQ

  • Dlaczego powinnam/powinienem wybrać szkółkę Football Talents ?

Szkółka piłkarska Football Talents to idealne zagospodarowanie czasu pozalekcyjnego dla Twojego dziecka. To półtorej godziny zajęć, dwa/trzy razy w tygodniu mających na celu wychowanie przez sport, dobrą zabawę i rozwój fizyczny. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską przy użyciu najnowocześniejszych programów treningowych oraz nowoczesnego sprzętu. Korzystamy z „czapeczek”, pachołków, drabinek koordynacyjnych, poduszek sensomotorycznych, rebounder’a, piłek koordynacyjnych oraz koszulek kontrastowych. Na każdym treningu do dyspozycji trenera jest apteczka z najpotrzebniejszym wyposażeniem medycznym. Football Talents w swoim programie treningowym bazuje na materiałach szkoleniowych z całego świata, między innymi dzięki uprzejmości trenera ze szkółki piłkarskiej Chelsea Londyn.

  • Jakie warunki należy spełniać aby uczestniczyc w zajęciach piłkarskich w szkole Football Talents ?

W treningach piłkarskich, w szkole Footabll Talents uczestniczyć mogą dzieci w wieku 4-13 lat . Wymagane jest zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w zajęciach sportowych. Nie prowadzimy selekcji. Jeśli mamy miejsca w grupie decyduje kolejność zgłoszeń.

  • Gdzie odbywają się treningi ?

Treningi odbywają się na boisku Szkoły Podstawowej nr 310, przy ul. Hawajskiej 7, oraz przy ul. Szolc – Rogozińskiego 2. W okresie zimowym korzystamy z hal sportowych przy ul. Cybisa, Hirszfelda, Hawajskiej, Szolc- Rogozińskiego.

  • Jak wyglądają treningi w szkółce Football Talents ?

Zajęcia dla najmłodszych piłkarzy mają na celu rozwijanie koordynacji ruchowej, zwinności i gibkości. Są to zajęcia ogólnorozwojowe, z elementami techniki piłkarskiej. Wszystkie ćwiczenia z piłką prowadzone są przy użyciu piłki w rozmiarze 3.

Podczas zajęc ze starszymi grupami wprowadzamy stopniowo coraz więcej, zaawansowanych elementów piłki nożnej. Treningi prowadzone są przy użyciu piłek o rozmiarze 4.

Program treningowy opracowany został przez trenerów:

Filipa Dzięciołowskigo

Michała Siwika

  • Co to jest program 6FT?

Jest to program mający na celu szkolenie indywidualne zawodników w grupach sześcioosobowych z różnych roczników jednocześnie.  Zajęcia prowadzone są przez jednego, a czasem nawet dwóch trenerów. Treningi indywidualne nie są dodatkowo płatne. Dzięki tym treningom zawodnicy doskonalą nabyte już umiejętności oraz nabywają nowe. Mają też możliwość nadrobienia ewentualnych zaległości.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.