Home > Aktualności, Komunikaty > Delta Cup w Sobotę

Delta Cup w Sobotę

Czerwiec 17th, 2010

W najbliższą Sobotę, 19.06.2010r. odbędzie się  40-sta, jubileuszowa edycja turniej Delta Cup. Tym razem rywalizować będzie rocznik 2000. Mecze rozgrywane będą na Wilanowie, przy ul. Sytej 123 w Warszawie. Zbiórka zaplanowana jest na godzinę 12.20 na miejscu.

W turnieju weźmie udział 6 drużyn, dzięki czemu będziemy grać systemem każdy z każdym. To bardzo dobrze, bo jest to najbardziej sprawiedliwy system. Mecze będą trwały 2x 10 minut. W sumie jest więc aż 80 minut gry. Drużyny będą rywalizowały w 7-osobowych składach (6+1).

Biorąc pod uwagę potencjał naszych zawodników, oraz wyniki jakie ostatnio osiągaliśmy, nie ma co ukrywać, że znów liczymy na zwycięstwo w turnieju. Miło byłoby zakończyć rok ciężkich treningów pierwszy miejscem w tak prestiżowych rozgrywkach. Oczywiście nie będzie to łatwe ponieważ przeciwnicy są bardzo wymagający.

14. Artur Rotuski

Prosimy o potwierdzenie obecności na turnieju do piątku 18.06 do godziny 12.00. Nie potwierdzenie będzie traktowane jako rezygnacja z turnieju i będzie powoływana kolejna osoba.

Kategorie:Aktualności, Komunikaty Tagi: