Zespół

Football Talents to młody, energiczny zespół specjalistów, którzy swoje doświadczenie zdobywali w Polsce i za granicą. Nasz zespół to eksperci w sprawach piłki nożnej i fitnessu, którzy uprawiali profesjonalnie piłkę nożną oraz posiadają uprawnienia instruktora piłki nożnej UEFA A, UEFA B, UEFA C oraz uprawnienia instruktorskie. Ale co najważniejsze, każdy członek naszego zespołu został wybrany ponieważ posiada talent oraz zapał do pracy z dziećmi, charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą i wartościami, które staramy się przekazywać podopiecznym.

Football Talents ma nakreślony szczegółowy plan dalszego rozwoju, mający na celu stanie się marką rozpoznawalną w Polsce, nie tylko w ramach szkółki piłkarskiej.

TRENERZY :

Filip Dzięciołowski (ur. 24.06.1983) – Trener Piłki Nożnej UEFA A

fja2Filip Dzięciołowski, jeden z pomysłodawców projektu, właściciel szkółki, główna osoba odpowiedzialna za sprawy szkoleniowe i organizacyjne w Football Talents. Posiada uprawnienia Trenera Piłki Nożnej UEFA A, uzyskane w Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej. W Listopadzie 2016 roku odbył tygodniowy staż trenerski w Hiszpańskim klubie Villarreal CF, gdzie mógł przyglądać się pracy utytułowanej akademii oraz pierwszego zespołu. Ma wykształcenie wyższe zdobyte w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Resocjalizacja. Wykształcenie pedagogiczne i talent do pracy z dziećmi powoduje iż na jego zajęciach nie można się nudzić. Mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie. Oprócz codziennie od 2007 roku prowadzonych treningów piłkarskich przez rok prowadził zajęcia Wychowania Fizycznego w Szkole Podstawowej nr 324 przy ulicy Szolc Rogozińskiego 2 w Warszawie z dziećmi w wieku 9 lat. Ponadto przez miesiąc odbywał praktyki w Pogotowiu Opiekuńczym na Sadybie. Prowadził tam treningi piłkarskie dla dzieci z rodzin patologicznych, oraz dla dzieci nie posiadających rodziców. Obecnie prowadzi zajęcia piłkarskie w jednym z ursynowskich żłobków, a przed kilkoma laty w przedszkolu na sadybie. Dzięki temu wie jak należy pracować z każdym młodym piłkarzem. Posiada uprawnienia Kierownika i Wychowawcy kolonii/obozu.

Łukasz Stasiak (ur. 16.03.1983) – Specjalista ds. promocji i organizacji.

Od dziecka interesował się piłką nożną. Pasję tę zaszczepił mu jego dziadek, który przez całe swoje życie związany był z klubem sportowym ZWAR Międzylesie, na początku jako piłkarz, a od roku 1965 aż do 1994 jako prezes. Łukasz, jako młody chłopiec, przyglądał się pracy dziadka i już wtedy wiedział, że piłka nożna w jego życiu odegra znaczącą rolę. Teraz jako student piątego roku marketingu postanowił dołączyc do Football Talents, aby swoim doświadczeniem w dziedzinie marketingu i promocji oraz profesjonalizmem w dziedzinie organizacji wspomóc to przedsięwzięcie. Łukasz, wspólnie z całym zespołem Football Talents, pracuje nad tym aby szkółka FT była zawsze na pierwszym miejscu w Polsce. Posiada uprawnienia Wychowawcy na kolonii/obozie.

Michał Siwik (ur. 19.09 .1983) – Instruktor piłki nożnej i Osobisty Trener Fitness

Michał Siwik, jeden z pomysłodawców projektu Football Talents, jest Instruktorem Piłki Nożnej (UEFA B) oraz Osobistym Trenerem akredytowany przez Fitness Institute of Australia. Dwa lata spędził w Dubaju, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie u boku znanych sportowców z Australii, w tym byłych graczy drużyny narodowej Australii pogłębiał swoją sportową wiedzę. W Football Talents odpowiedzialny jest za szkolenie oraz przyszły rozwój projektu. Posiada wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym. Michał jest osobą miłą i przyjazną , z poczuciem humoru oraz duża umiejętnością motywowania innych. Posiada uprawnienia Wychowawcy na kolonii/obozie.

dsc_0522Marcin Czeremcha (ur. 07.01.1979r.) – Instruktor Piłki Nożnej, Instruktor Piłki Siatkowej.

Sportem, a w szczególności grami zespołowymi interesował się od dziecka. Z czasem to zainteresowanie przerodziło się w pasję, która pokierowała jego życiem. Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, trenerem piłki siatkowej i nożnej, masażystą i refleksologiem stóp. Przywiązuje ogromną wagę do precyzji ruchu i techniki wykonywanych ćwiczeń. Stara się łączyć swoją wiedzę tak, by trening był jak najbardziej indywidualny, przyjemny i efektywny. Poza sportem interesuje się dietetyką, filmem i technikami rozwoju osobistego, co pozwala mu każdego dnia sprawdzać się na nowo. Posiada uprawnienia Kierownika oraz Wychowawcy kolonii/obozu.

Korneliusz Miczek (ur. 13.05.1984r.) – Trener Piłki Nożnej UEFA C

Trener Kornel, pochodzi z Mikołowa na Górnym Śląsku, gdzie kształcił się piłkarsko w miejscowym klubie AKS pod okiem Leszka Latacza ( byłego trenera Reprezentacji Polski w halowej odmianie piłki nożnej). Wykształcenie wyższe zdobył na Politechnice Śląskiej, na kierunku Budownictwo. Zawodowo, oprócz prowadzenia zajęć piłkarskich w Football Talents, zajmuje się projektowaniem konstrukcji przemysłowych. Doświadczenie w pracy z młodymi piłkarzami zdobywał na stażach trenerskich w naszej szkółce oraz w Klubie SEMP Ursynów. Uprawnienia Instruktora Piłki Nożnej uzyskał w Polskiej Akademii Sportu. Football Talents reprezentuje od 2013 roku. Posiada uprawnienia Wychowawcy na kolonii/obozie.

Marcin Gurak (03.08.1985r.) – Trener Piłki Nożnej UEFA C

Marcin GurakPiłką nożną interesuje się odkąd pamięta. Wychował się w Białobrzegach, małym mieście 70 km od Warszawy. Tam stawiał pierwsze kroki jako młody piłkarz, trenując w miejscowym klubie do wieku juniora. Dyplom UEFA C uzyskał na kursie organizowanym przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, a doświadczenie w prowadzeniu zajęć zdobywał na stażu w Football Talents oraz podczas samodzielnej pracy z dziećmi w KS Ursynów. Jest ambitny i zdeterminowany. Pragnie rozwijać swoją pasję, jaką jest piłka nożna i poprzez zdobywanie kolejnych dyplomów oraz uprawnień trenerskich podnosić poziom prowadzonych przez siebie zajęć, a co za tym idzie zwiększać umiejętności swoich podopiecznych. Posiada uprawnienia Wychowawcy na kolonii/obozie.

 

 

 

Patryk Kudlak (26.09.1994r.) – Trener Piłki Nożnej UEFA C.

Miłość do piłki zaszczepił w nim tata, który będąc piłkarzem IV ligowej Sparty Jazgarzew zabierał swojego 4-letniego syna na mecze. Od tamtego momentu piłka stała się pasją. W wieku 7 lat udało mu się dołączyć do klubu MKS Piaseczno, gdzie grał przez cały okres juniorski. Przez pierwsze 4 lata jako bramkarz, a następnie pomocnik. Trenerską przygodę rozpoczął w MKS Piaseczno przy roczniku 2002 jeżdżąc, od 2016 roku, na obozy jako trener bramkarzy oraz jako asystent wielokrotnego reprezentanta Polski Piotra Czachowskiego. Przez rok był trenerem w Akademii Inter Łazy prowadząc rocznik 2004/2005 oraz 2006-2008

Chcąc się rozwijać, oprócz zajęć w Football Talents, prowadzi również treningi indywidualne z zawodnikami z różnych klubów oraz pracuje w przedszkolach z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat jako Instruktor Zabaw Ruchowych z Piłkami.

Jest studentem Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie gdzie ukończył studia licencjackie, a obecnie dąży do uzyskania dyplomu magistra na kierunku Wychowanie Fizyczne. Posiada tytuł Instruktora Treningu Personalnego oraz jest w trakcie kursów; Animator Czasu Wolnego, Instruktor Fitness, Animator Gier i Zabaw oraz Trener Przygotowania Motorycznego.

Posiada uprawnienia trenerskie UEFA C.

Mateusz Dżuchil (23.09.1999r.) – Trener – Asystent

Mimo bardzo młodego wieku z Football Talents związany jest najdłużej, ponieważ jest wychowankiem naszej szkółki i Trenera Filipa. Trenował w niej od początku istnienia, a więc od 2007 roku. Zawsze sumienny, obowiązkowy, z pasją podchodzący do swoich piłkarskich obowiązków. Zawsze też, oprócz wysokich umiejętności piłkarskich (nagroda dla najlepszego obrońcy Ligi w Czerwcu 2011 roku), wyróżniał się niezwykłą dojrzałością. Nie przypadkowo pełnił rolę kapitana w swojej grupie, mimo iż był o rok młodszy od kolegów.  Przygoda w roli zawodnika FT trwała do 2012 roku. Właśnie wtedy, podczas obozu w Nowej Wsi Przywidzkiej odbyło się oficjalne pożegnanie Mateusza. Ta uroczystość wielu osobom zapadła w pamięci, bo nie jeden ocierał łzy wzruszenia z policzków :) Następnie przeniósł się do Delty Warszawa gdzie spędził 4 lata. Z Mokotowa powrócił na Ursynów, by przez rok reprezentować zespół SEMP-a, aż wreszcie trafił do KS Ursus.

Rozłąka z Football Talents trwała do 2015 roku, kiedy to Mateusz pojechał z nami na obóz do Żelistrzewa. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Na początku tylko podczas obozów, a później okazjonalnie podczas treningów wspierał naszych trenerów swoim doświadczeniem i ogromnym entuzjazmem do pracy i do pomocy. Aż do dziś, kiedy jest ważnym członkiem kadry FT.

—————————–

Oprócz Trenerów w skład naszego zespołu wchodzą osoby regularnie wyjeżdżające z nami na obozy:

Zofia Dzięciołowska – nauczyciel, pedagog szkolny

Joanna Wyczółkowska - pedagog szkolny, absolwentka Pedagogiki Szkolnej i Wczesnoszkolnej oraz Filologii Angielskiej, pracownik SP 310

                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.