Home > Aktualności > Football Talents 3:0 Ostaniec

Football Talents 3:0 Ostaniec

Październik 18th, 2010

Trzema zwycięstwami zakończyły się rywalizacje Football Talents z Ostańcem. Wielokrotne przekładanie terminu meczu nie pomogło w skompletowaniu składu naszym rywalom. Z rocznika 02/03 przyjechało tylko czterech przeciwników. Mecz się nie odbył a do statystyk wpisujemy wynik 3:0 dla FT. Z rocznika 98/99 przyjechał pełny skład tyle że złożony z chłopców ( a może nawet mężczyzn:) ) o kilka lat starszych niż być powinni. W tym przypadku także wpisujemy wynik 3:0 dla Football Talents. Z rocznika 00/01 przyjechała pełna drużyna i rozegraliśmy jedyny tego dnia mecz liczący się do tabeli. Football Talents nie dało najmniejszych szans przeciwnikowi i wygrała aż 9:1!

Od początku przewagę osiągnął nasz zespół, przeciwnik nie mógł wyjść z własnej połowy. Już w 4 minucie wynik meczu otworzył Daniel Wichman, który w środku pola przejął piłkę, popędził z nią w pole karne i strzelił nie do obrony. Później nastąpiło kilka minut nieskutecznej gry FT. Aż do 11 minuty kiedy to Mateusz Pela pewnym strzałem wykorzystał podanie Piotrka Lesieckiego. Do przerwy było tylko 2:0. Tylko ponieważ okazji było znacznie więcej.

Po przerwie poszło zdecydowanie lepiej. Festiwal strzelecki rozpoczął, na ogół grający jako bramkarz, Mikołaj Jagieło, który dobił swój strzał z rzutu wolnego. 3 minuty później gola zdobył Olek Kukulski, a po kolejnych dwóch minutach było już 5:0. Tym razem role się odwróciły, Piotrek Lesiecki wykorzystał dobre podanie Mateusza Peli. Kolejne gole padały mniej więcej co minutę, lub co dwie. Na 6:0 strzelił Robert Baryła z podania Olka Kukulskiego, na 7:0 podwyższył wynik, po rzucie rożnym Franek Oniszczuk. Ósmy gol to dzieło Olka Kukulskiego. Była to chyba najładniejsza bramka w tym meczu. Rzut rożny znakomicie wykonał Adam Kiełbiński, a pięknym strzałem głową popisał się właśnie Olek Kukulski. 9:0 to dzieło Adama Kiełbińskiego. Z połowy boiska kopnął piłkę z całej siły w górę. Piłka spadła pod poprzeczkę zaskakując bramkarza rywali.

Dopiero przy 9:0 dwie groźne akcje przeprowadzili gracze Ostańca. Jedna z tych akcji zakończyła się golem który zdobył Adam Szybajło. Nasz bramkarz Olek Marev nie miał szans przy tym golu. Poza tym przez cały mecz spisywał się pewnie i bez zarzutu.

Na zmianę wyniku nie starczyło już czasu.

To był dobry mecz naszych zawodników, którzy mogli nieco odpocząć po rywalizacji z Bajorkami. Najbardziej cieszy fakt, że te 9 goli dla FT zdobyło aż 8 zawodników. Świadczy to o sporej sile naszej drużyny. Dzięki takim spotkaniom wiemy, że jeśli zabraknie jednego zawodnika to zastąpi go inny.