Home > Aktualności > Starsi wygrali z młodszymi

Starsi wygrali z młodszymi

Kwiecień 28th, 2011

Zgodnie z oczekiwaniami grupa najstarsza pokonała grupę średnią, wynik końcowy brzmi 12:4. Starsi koledzy panowali na boisku pod względem siłowym i szybkościowym. Umiejętnie wykorzystali swoje warunki fizyczne i ani przez moment nie dali nadziei młodszym na korzystny wynik.

Nie oznacza to jednak, że młodsi zagrali słabo. Wręcz przeciwnie, wyprowadzili wiele składnych, szybkich akcji, jednak pod bramką przeciwnika brakowało siły przebicia przez szczelną obronę starszych. Szczególnie w pierwszej połowie starsi nie dali szans młodszym wbijając im aż 7 bramek, a  tracąc tylko jedną.

Druga połowa była nieco bardziej wyrównana i skończyła się zwycięstwem starszych 5:3.

Mimo zwycięstwa kilkoma golami mecz przebiegał w bardzo zaciętej atmosferze i był to dobry sprawdzian przed meczami w lidze.