Home > Relacje meczowe > Remis z Deltą

Remis z Deltą

Październik 24th, 2011

W sobotę 22.10. Football Talents rocznik 2000 rozegrał ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Na własnym boisku podejmował Deltę Warszawa. Liczyliśmy na 3 punkty, uzyskaliśmy tylko jeden. Bardzo szkoda, ponieważ prowadziliśmy już 2:0.

Początek meczu należał do gości. Nasi zawodnicy obudzili się dopiero po około 10 minutach i z każdą chwilą grali coraz lepiej. Stwarzaliśmy sobie sporo okazji. Franek Oniszczuk dwukrotnie mógł pokonać bramkarza gości, ale zabrakło precyzji. Delta się broniła i dobrze im to wychodziło do 26 minuty. Wówczas po błędzie obrońcy Delty Jurek Malicki przejął piłkę i pięknie dośrodkował do Huberta Kozubowicza, a ten idealnie dołożył stopę i z powietrza zdobył ładną bramkę. 2 minuty później role się odwróciły. Hubert podał, a Jurek zdobył drugiego gola. Było 2:0 i tak zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej zaczęliśmy całkiem nieźle. Znów Franek miał dobrą okazję, a następnie Daniel Wichman z rzutu wolnego trafił w słupek. Niestety później zagraliśmy słabiej i pozwoliliśmy rywalom na doprowadzenie do remisu. Najpierw Mikołaj Jagieło złapał podanie od Daniela, a rzut wolny pośredni z 3 metrów goście zamienili na kontaktową bramkę. Kilka minut później zabrakło zdecydowania, najpierw Danielowi a później Frankowi, żaden z nich nie wybił piłki z pola karnego, za to dobrze zachował się zawodnik gości i wpakował ją do naszej bramki.

Od tego momentu zaczęła się nerwowa gra, szczególnie, że ostatnie 5 minut graliśmy w osłabieniu, bo za karę z boiska wyleciał Danio. Na szczęście mądrze się broniliśmy,a Delta nie potrafiła wykorzystać przewagi. Gole już nie padły i musieliśmy zadowolić się remisem. Szkoda, bo w naszej ocenie zasłużyliśmy na zwycięstwo. Niestety gramy bardzo nierówno. Dobrze zagraliśmy przez około 25 – 30 minut, w pierwszej połowie i na początku drugiej. Jeśli chcemy wygrywać to musimy grać równo i skutecznie przez całe spotkanie.

Październik 24th, 2011 at 18:18 | #1

NASI ZAWODNICY DALI Z SIEBIE 100%!!! ADRIAN PRZYJECHAŁ NA TO SPOTKANIE Z GORĄCZKĄ I ZAGRAŁ NA MIARĘ SWOICH MOŻLIWOŚCI . ZOSTAWIŁ NA BOISKU NIE TYLKO SWOJE SERCE ALE I ZDROWIE . DZIŚ LEKARZ STWIERDZIŁ , ŻE MA ZAPALENIE OSKRZELI . TAK BARDZO CHCIAŁ ZAGRAĆ W TYM MECZU , ŻE ZŁE SAMOPOCZUCIE ZESZŁO NA DRUGI PLAN . BRAWO CHŁOPAKI ZA WKŁAD WŁOŻONY W TO SPOTKANIE . DZIĘKUJEMY KIBICE FT !!!