Home > Relacje meczowe > G. 10:40, Trwa turniej w Rembertowie

G. 10:40, Trwa turniej w Rembertowie

Listopad 20th, 2011

Trwa turniej w Rembertowie, w którym udział bierze nasza drużyna. Obecnie jesteśmy już po pierwszej fazie grupowej.Zajęliśmy w niej drugie miejsce i awansowaliśmy do Finału B.

Zawody rozpoczęliśmy od meczu z GKP Targówek. Przez cały mecz całkowicie dominowaliśmy na boisku i już w 2 minucie po wyrzucie Piotrka Lesieckiego, Jurek Malicki zdobył gola na 1:0 dla FT. Niestety 2 minuty później po błędzie w środku pola sam na sam z bramkarzem stanął zawodnik Targówka i wyrównał stan meczu. Rzuciliśmy się do ataku i co chwilę mieliśmy doskonałe sytuacje do strzelenia gola, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. W całym meczu ( 12-minutowym) oddaliśmy kilkanaście strzałów, ale tylko ten Jurka z 2 minuty znalazł drogę do bramki. Niemniej jednak zagraliśmy bardzo dobry mecz.

W drugim spotkaniu rywalizowaliśmy z Victorią Sulejówek. Mecz wyglądał niemal identycznie jak poprzedni. Atakowaliśmy, strzelaliśmy i długo nie było żadnego efektu. Na szczęście na minutę przed końcem znów nasz niezawodny snajper, Jurek Malicki po podaniu Felka Vidlera,  zdobył bramkę. Po kilkudziesięciu sekundach sędzia zakończył spotkanie.

Ostatnie spotkanie z gospodarzami turnieju AON -em Rembertów było najbardziej wyrównane. Tym razem to nasza drużyna po 3 minutach pierwsza straciła gola. Cały czas jednak staraliśmy się doprowadzić do wyrównania i po 7 minutach się udało. Bartek Radosz zagrał do Adama Kiełbińskiego a ten huknął jak z armaty i nie dał szans bramkarzowi rywali. W ostatnich minutach mieliśmy jeszcze kilka szans, ale nie udało się zdobyć zwycięskiego gola. Trzeba jednak przyznać, że i AON mógł przechylić szalę na swoją korzyść.

Tak więc po trzech meczach, z 5 punktami, zajęliśmy 2 miejsce w grupie i awansowaliśmy do Finału B. Jeśli zajmiemy w nim pierwsze miejsce awansujemy do Finału A, jeśli drugie, trzecie lub czwarte to kończymy turniej na miejscach 5-7 ( na 13 zespołów). Kolejne spotkanie około 14:45.