Home > Relacje meczowe > Najmłodsi wygrywają!!!

Najmłodsi wygrywają!!!

Listopad 27th, 2011

W dniu dzisiejszym pierwszy w historii mecz rozegrali nasi najmłodsi piłkarze. Po spotkaniu pełnym emocji Football Talents wygrało ze szkółką Armado aż 4:0. Wynik wskazuje na łatwe zwycięstwo, ale trzeba oddać rywalom, że potrafili wysoko zawiesić poprzeczkę.

Mecz rozegrany został systemem 4x 10 minut.

Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana. Okazje mieli zarówno nasi piłkarze jak i przeciwnicy. Świetnie spisywali się jednak obaj bramkarze – w barwach FT Filip Jagiełka!

W drugiej kwarcie zaczęliśmy nieco przeważać i coraz częściej zagrażać bramce Armado. Wreszcie piekielnie mocnym strzałem popisał się Wiktor Ankurowski, a piłka wpadła pod samą poprzeczkę. FT świetnie grała  też w obronie, w której chłopcy wymieniali się pozycjami i skutecznie rozbijali ataki Armado.

Trzecia kwarta znów była nieco bardziej wyrównana, ale to my zdobyliśmy kolejną bramkę. Po akcji Dawida Gnidiuka gola samobójczego strzelił obrońca Armado. Następne akcje długo nie przynosiły rezultatu, ale cały czas pewniej graliśmy zarówno w obronie jak i w ataku oraz wyprowadzaliśmy szybkie, groźne kontry. Świetny mecz rozgrywał Łukasz Makarski, który dzięki swojej waleczności odbierał wiele piłek i często zagrażał rywalom.

Po jednej z takich kontr, w czwartej kwarcie zdobyliśmy trzecią bramkę. Oko w oko z bramkarzem Armado stanął Antek Cybulski i głową zagrał między jego nogami a następnie strzelił do pustej bramki! Piękna akcja naszego młodego piłkarza! :)

Kiedy sędzia chciał już zakończyć spotkanie akcje lewą stroną boiska przeprowadził Maciek Kolibowski i silnym strzałem ustalił wynik spotkania na 4:0 dla Football Talents. Chwilę później mecz się skończył a wśród naszych piłkarzy zapanowała wielka radość.

Wszyscy nasi piłkarze spisali się znakomicie. Byli skoncentrowani na grze i na poleceniach trenera, co w tym wieku nie jest łatwe. Nie ma piłkarza, który nie zasłużyłby na brawa i pochwały. Dziękujemy także naszym przeciwnikom za sportową i ambitną walkę. To na pewno nie był ostatni sparing pomiędzy naszymi drużynami

PS>Bardzo dziękujemy za wspaniały doping naszych kibiców. Przy tak ogłuszającym dopingu dla obu drużyn żaden rocznik FT chyba jeszcze nigdy nie grał!!! :)