Home > Relacje meczowe > KS Ursynów – FT 0:8

KS Ursynów – FT 0:8

Marzec 31st, 2012

W ramach wczorajszego treningu rocznik 2000/01 rozegrał mecz z rówieśnikami z KS Ursynów. Nasz grupowy rywal, który przed kilkoma miesiącami sprawił nam wiele kłopotów (wygraliśmy wówczas 3:1), teraz okazał się zupełnie nie wymagający. W trwającym niecałe 60 minut spotkaniu wygraliśmy aż 8:0 i szczerze trzeba przyznać, że jest to najniższy z możliwych wyników.

Gospodarze tego spotkania rzadko przedostawali się za linię środkową boiska, a strzał na bramkę oddali tylko jeden – w ostatniej minucie meczu. Nasza drużyna starała się tworzyć akcje składające się z kilku podań, ale często wkradał się chaos, szczególnie blisko bramki rywali. Dobrze radziliśmy sobie z wyprowadzaniem piłki z obrony, oraz na skrzydłach. W środku było nam za ciasno

Nie mniej jednak gratulujemy okazałego zwycięstwa!

Gole zdobyli; Robert Baryła, Przemek Wasiluk, samobój, Przemek Wasiluk, Iwo Bisikiewicz, Marek Węgrowski, Marek Węgrowski i Maciek Kaczmarzyk.

Po tym spotkaniu można zauważyć jak bardzo, wynik meczu piłkarskiego, nie oddaje  tego co dzieje się na boisku. Dwa tygodnie temu przegraliśmy 7:0 z Deltą… po wyrównanym meczu. Wczoraj wygraliśmy 8:0 … po całkowicie jednostronnym widowisku.