Home > Aktualności > Przegląd Wychowanków, odcinek 9

Przegląd Wychowanków, odcinek 9

Listopad 1st, 2013

Z lekkim opóźnieniem, za co przepraszamy, zamieszczamy Przegląd Wychowanków FT. Dziś na pierwszy plan wysuwa się informacja o golu Roberta Baryły w zremisowanym 1:1 meczu z Ursusem. Robert podszedł do rzutu karnego w ostatniej minucie meczu, przy stanie 0:1 i dzięki temu zapewnił drużynie remis. Ponadto Olek Kukulski zdobył dwa gole i wraz z Danielem Wichmanem zostali wybrani najlepszymi zawodnikami meczu Delty!

• Janek Dolniak, Delta rocznik 1998/1999, grał do 41 minuty w wygranym 7:0 meczu ze Świtem Nowy Dwór Maz.
  • Mateusz Dżuchil, Delta rocznik 1998/1999, grał od 63 minuty w meczu ze Świtem
  • Hubert Ihnatowicz, Kosa Konstancin 1998,  Kosa pauzowała
  • Jurek Malicki, Kosa rocznik 2000, grał w I składzie w przegranym meczu z Polonią 1:2
  • Maciek Cichocki – Kosa rocznik 2000, nie zagrał w meczu z Polonią
  • Łukasz Łukaszewski (bramkarz),Delta r.2000,  rozegrał cały, wygrany 4:2 mecz z Koroną Góra Kalwaria.