Home > Aktualności > Przegląd Wychowanków, odcinek 10

Przegląd Wychowanków, odcinek 10

Listopad 5th, 2013

Zbliżamy się do końca ‚Przegladów’, bo i runda jesienna ma się ku końcowi. W miniony weekend najważniejszymi informacjami były: świetny występ Jurka Malickiego i asysta w wygranym przez Kosę 1:0 meczu z SEMP-em, tytuł najlepszego zawodnika dla Łukasza Łukaszewskiego i Bartka Radosza z Delty. Szczegóły w rozwinięciu.

• Janek Dolniak, Delta rocznik 1998/1999, wszedł w 41 minucie przegranego 2:0 meczu z Unią
  • Mateusz Dżuchil, Delta rocznik 1998/1999, nie zagrał z Unią
  • Hubert Ihnatowicz, Kosa Konstancin 1998,  Kosa pauzowała
  • Jurek Malicki, Kosa rocznik 2000, rozegrał cały, wygrany 1:0 mecz z SEMP-em, zanotował asystę i znakomity występ, bardzo chwalony przez trenera Kosy
  • Maciek Cichocki – Kosa rocznik 2000, zagrał około 10 minut w wygranym meczu z SEMP-em
  • Łukasz Łukaszewski (bramkarz),Delta r.2000,  rozegrał drugą połowę w przegranym 1:4 meczu z KS Raszyn, wybrany jednym z najlepszych zawodników zespołu, przepuścił tylko jednego gola,