Home > Aktualności > Drugie zwycięstwo w Lidze Orlika!!

Drugie zwycięstwo w Lidze Orlika!!

Maj 30th, 2010

okrzykRównolegle z turniejem na Legii dla rocznika 2002 odbył się kolejny mecz w Lidze Orlika. Naszym przeciwnikiem byli Nożnownicy, którzy przed tym meczem zajmowali czwarte miejsce w tabeli z dziewięcioma punktami po pięciu meczach. Football Talents było o trzy pozycje niżej, z 5 punktami ale po czterech meczach. Po poprzedniej kolejce w której pechowo zremisowaliśmy, chcieliśmy wygrać za wszelką cenę. I się udało!

Zaczęło się najlepiej jak tylko mogło. Kuba Należyty w pierwszej i drugiej minucie meczu zdobył dwie bramki i było 2:0. Dzięki temu mogliśmy grać spokojnie kontrolując wydarzenia na boisku. Kuba Należyty nie chciał jednak poprzestać na dwóch golach więc w szóstej minucie strzelił trzeciego. Hat-trick w 6 minut!!! Tydzień wcześniej, w meczu z Deltą, trzy gole w dwadzieścia minut strzelił Kuba Winkler, Kuba Należyty najwyraźniej nie chciał być gorszy. Wielkie brawa!!!

Do przerwy prowadziliśmy 3:0. Trzeba w tym miejscu pochwalić Huberta Ihnatowicza, naszego bramkarza, który pokazał, że jego umiejętności stale rosną, kilkukrotnie uratował nasz zespół przed utratą bramki. Warto dodać, że mur nie do przejścia tworzyli Szymon Rąpała i nasz kapitan Mateusz Dżuchil.

Po przerwie mecz wyglądał podobnie jak w pierwszej połowie, tyle że nasza skuteczność była mniejsza. W 35 minucie znów przypomniał o sobie Kuba Należyty, który strzelił swojego czwartego gola w tym spotkaniu i ósmego w całej lidze.

Okazji mieliśmy więcej, jednak kolejnych goli dla nas już nie było. Były za to dla rywali, którzy na osiem minut przed końcem zdobyli honorowego gola. Napastnik Nożnowników wykorzystał nieporozumienie Szymona i Huberta i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. W ostatniej minucie ten sam zawodnik strzelił jeszcze jednego gola i mecz zakończył się wynikiem 4:2. Szkoda straconych bramek, ale sam mecz stał na bardzo wysokim poziomie a gratulacje należą się wszystkim naszym zawodnikom.