Home > Aktualności > Wyniki dzisiejszych meczy Football Talents

Wyniki dzisiejszych meczy Football Talents

Październik 23rd, 2010

Olbrzymia ilość emocji towarzyszyła dzisiejszym meczom Football Talents. Odnieśliśmy dziś dwa zwycięstwa, jeden mecz zremisowaliśmy, a jeden niestety przegraliśmy. Poniżej szczegóły:

1. Liga Mazowiecka: Football Talents 7:0 UKS 141 Warszawa
    gole: Piotrek Lesiecki x3 , Adrian Błasiak, Jurek Malicki, Daniel Wichman, Olek Kukulski
  2. Liga Pokoju: Football Talents 3:6 ALFA – rocznik 02/03
    gole: Jasiek Kraszewski, Marcin Borkowski x2
  3. Liga Pokoju: Football Talents 6:2 ALFA – rocznik 98/99
    gole: Kuba Należyty x3, Szymon Rąpała x2, Maciek Radziłowski
  4. Liga Pokoju: Football Talents 3:3 ALFA
    gole: Olek Kukulski, Hubert Kozubowicz, Jurek Malicki

Bardziej szczegółowy opis meczy w lidze mazowieckiej oraz pokoju przedstawimy w oddzielnej notce.

Kategorie:Aktualności Tagi:

1. Październik 23rd, 2010 at 19:17 | #1

Mecze dostarczyły wielu emocji i radości, a doping dla FT był wyśmienity – serdeczne podziękowania dla rodziców. Szczególne podziekowania dla taty Roberta za naukę dopingu najmłodszych piłkarzy FT :-)

2. tata Kuby Gęborka
    Październik 24th, 2010 at 18:07 | #2

Najmłodsi przegrali ale ostatnie 7-8 minut drugiej połowy było bardzo emocjonujące i Nasi przeważali.
    KTO NAJLEPIEJ W PIŁKĘ GRA? FOOTBALL TALENTS WARSZAWA!!!! :)