Home > Aktualności > g. 12:05 Ostatni sparing

g. 12:05 Ostatni sparing

Luty 20th, 2011

Właśnie skończył się ostatni sparing na tegorocznym, zimowym obozie. Nasza drużyna osłabiona nieobecnym już na obozie Mikołajem Jagieło oraz niedysponowanymi Jurkiem Malickim i Olkiem Kukulskim przystąpiła do meczu z drużyną Rodziny Kielce.

Mimo przemęczenia treningami i osłabienia postawiliśmy skuteczny opór przeciwnikowi. Wynik otworzył Robert Baryła w pierwszej minucie. Nie bez znaczenia była zapewne obecność Roberta taty, jednego z głównych ultrasów naszej drużyny. Kolejna bramka dla F.T. padła po strzale Franka Oniszczuka. Pierwsza kwarta skończyła się wynikiem 2:1 po pięknym golu od słupka dla Rodziny.

Jak to już mamy w zwyczaju na tym obozie, druga kwarta przyniosła przebudzenie i bramki dla nas zdobywali kolejno Piotrek Lesiecki (2), Franek Oniszczuk, Wojtek Fabisiak (k.), Robert Baryła i Kuba Należyty.

W trzeciej kwarcie trener Filip zarządził uspokojenie gry i „pogranie piłką” czego efektem były długie wymiany piłki i jedna bramka strzelona ponownie przez Franka Oniszczuka i po trzech kwartach prowadziliśmy 9:1.

W czwartej kwarcie nadal staraliśmy się utrzymywać przewagę posiadania piłki, a końcowy wynik ustanowił Daniel „Torpeda” Wichman pięknym, mocnym strzałem.

Wynik 10:1 w ostatnim meczu sparingowym to bardzo dobry prognostyk na powracające rozgrywki ligi mazowieckiej oraz innych turniejów. Efekt pracy na obozie widać gołym okiem podczas gry chłopców, chodź widać także zmęczenie i wyczerpanie treningami. Miejmy nadzieję, że tendencja zwyżkowa utrzyma się i będziemy oglądać same zwycięstwa naszych dzielnych, młodych piłkarzy.

Kategorie:Aktualności Tagi:

1. Rodzice Franka O
    Luty 20th, 2011 at 12:30 | #1

…już czekamy na przyjazd. Gratulacje dobrego wyniku i strzelonych goli.

2. babcia wojtka f.
    Luty 20th, 2011 at 12:38 | #2

Brawo! Wielkie gratulacje jestescie bardzo ambitni,i tak trzymac.

3. mama Wojtka F
    Luty 20th, 2011 at 12:39 | #3

Gratulacje Wojtusiu za II-ie miejsce w ping-ponga,bramkę,wszystkie skuteczne interwencje przy obronie własnej bramki.Cieszymy się razem z Tobą.Kochamy Cię bardzo!Czekamy na Ciebie,przygotowujemy jedzonko takie jak lubisz.

Ogromne podziękowania dla SUPER KADRY za jak zawsze wspaniały obóz,znakomitą opiekę i tyle atrakcji.

Spokojnego powrotu do domu.Dla wszystkich udanej dalszej części ferii.

4. rodzice Janka D
    Luty 20th, 2011 at 12:59 | #4

Gratulacje!!!
    czekamy na Twój powrót synku:) Do zobaczenia

5. Rodzice Mateusz Dż.
    Luty 20th, 2011 at 13:01 | #5

Gratulacje chłopaki. Czekamy na Was w Warszawie. WIELKIE DZIĘKI DLA SUPERRRRRRRRRR KADRY ZA JAK ZAWSZE PERFEKCYJNIE ZORGANIZOWANY OBÓZ. CZEKAMY JUŻ NA LATO.

6. Marek N
    Luty 20th, 2011 at 13:33 | #6

Koniec wieńczy dzieło.Gratulacje chłopaki i do zobaczenia w Warszawie.

7. rodzice Adriana B
    Luty 20th, 2011 at 13:58 | #7

Wspaniały wynik !!! Wspaniały obóz !!! Chłopaki pełny szacun !!! Taki wynik na koniec obozu !!! Cieszy nie tylko skuteczność , wola walki ale też coraz lepsza gra naszych obrońców . Nie tylko włączają się do ataku ale i strzelają ładne gole !!! Nasi obrońcy nie zawodzą też pod swoją bramką o czym świadczy mało straconych bramek . Brawo chłopaki tak trzymać i w lidze będziecie nie do zatrzymania !!! Do zobaczenia w Warszawie !!!