Home > Aktualności > G. 19:50 Sparing na remis

G. 19:50 Sparing na remis

Sierpień 2nd, 2012

Początek sparingu młodszych chłopców z drużyną Iskry Gdynia zapowiadał się krucho ale udało nam się przetrwać lawinowe ataki przeciwnika. Po wprowadzeniu kilku zmian przez obu trenerów od 15 minuty pierwszej polowy zaczęliśmy przechylać szalę zwycięstwa na swoja stronę. Najpierw gola zdobył Jasiek Kędzierski po niefortunnej interwencji bramkarza Iskry, a później po pięknym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Patryka Nowosielskiego Piotrek Żółdak popisał się pięknym strzałem z główki. Po pierwszej połowie prowadziliśmy zatem 2:0. Druga połowa to bardzo wyrównana walka obu drużyn i wiele niewykorzystanych sytuacji z naszej strony. Przeciwnik za to skorzystał dwukrotnie ze swoich szans i doprowadził do remisu 2:2 i tym własnie wynikiem zakończyło się spotkanie. Na ogromne wyróżnienie zasłużył Patryk Nowosielski, który swoim zaangażowanie, włożoną praca oraz chęcią walki pokazał jak wygląda idealna postawa na boisku, brawo Patryk!

Football Talents 2:2 Iskra Gdynia