Home > Relacje meczowe > Dwa oblicza w meczu z Armado

Dwa oblicza w meczu z Armado

Marzec 7th, 2017

Z jednej strony można by powiedzieć, że rocznik 2007 w niedzielnym meczu sparingowym zagrał dobry mecz. Z drugiej jednak strony można dodać że tylko przez 30 minut. Drugie pół meczu było słabe na co wpływ miało kilka czynników. Mecz pewnie byłby zupełnie inny gdybyśmy z pierwszej kwarcie wykorzystali choćby kilka okazji z ponad 10-ciu jakie udało nam się stworzyć.

Niestety mimo przewagi pierwszą kwartę przegraliśmy 0:1. Drugą też, choć ta była znacznie bardziej wyrównana. Po 30 minutach przegrywaliśmy więc tylko i aż 2:0. Tylko bo to niski wynik, aż bo zasługiwaliśmy na kilku bramkowe prowadzenie.

Trzecia i czwarta kwarta to kompletne podłamanie naszej drużyny i popisowa, a przede wszystkim bardzo skuteczna gra Armado. Wykorzystywali niemal wszystkie swoje szanse przez co drugą połowę przegraliśmy aż 11;2. Gole dla naszego zespołu zdobył Igor Kyrcz i Szymon Kazana po podaniach Igora Wydmańskiego i Kuby Janusa.

Mecz potraktowaliśmy jako okazję do zmierzenia się z trudnym przeciwnikiem, ale i szansę sprawdzenia jak radzimy sobie w nowym ustawieniu i na różnych pozycjach. Eksperymenty zawsze niosą za sobą wielkie ryzyko. I tak jak nowe ustawienie sprawdziło się całkiem nieźle to eksperymenty na pozycjach zawodników w trzeciej kwarcie przyniosły znaczne podwyższenie wyniku na korzyść Armado.

Mimo bardzo wysokiej porażki mamy po tym spotkaniu wiele pozytywnych myśli, ale i wiele problemów które niebawem postaramy się rozwiązać. Podsumowując był to bardzo wartościowy sparing.

W naszej drużynie najlepszym zawodnikiem został wybrany Julek Sveen. Wyróżnienie dla Igora Kyrcza.