Home > Relacje meczowe > Rywal za mocny

Rywal za mocny

Grudzień 8th, 2019

2011W sobotę o godzinie 8:30 przy ul. Marii Grzegorzewskiej 10 zawodnicy rocznika 2011 podejmowali drużynę Sportingu Warszawa.

Mecz rozpoczął się dla nas znakomicie, prowadziliśmy 1:0 po bramce Wojtka Ciećwierza, który bardzo dobrze odnalazł się w polu karnym przeciwnika. W kolejnych minutach jednak straciliśmy bramki i po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 3:1. W drugiej części spotkania straciliśmy kolejne gole, a po 30 minutach meczu rywal prowadził z nami 5:1.

W naszej grze zabrakło trzymania pozycji. Słabym punktem dzisiejszego meczu było także wznowienie od własnej bramki. Trzecia odsłona spotkania została wygrana przez gospodarzy 3:1, a trafienie dla naszego zespołu zaliczył Jaś Pyzel, który świetnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy.Ostatnia odsłona meczu to aż 6 straconych bramek przez nasz zespół.

Dzisiejszy mecz pokazał jak wiele pracy jeszcze przed naszymi zawodnikami. Pozytywne momenty oczywiście były, jednak tych mniej przyjemnych było dużo więcej. Dużym atutem naszych zawodników jest za pewne gra 1v1 w ofensywie nad którą dużo pracujemy na treningach.

Zawodnikiem meczu wybraliśmy Dominika Lipskiego, a wyróżnienie ląduje do Jacka Śmietanki dla którego był to drugi mecz w naszym zespole.