Home > Relacje meczowe > Nowe doświadczenia rocznika 2007

Nowe doświadczenia rocznika 2007

Grudzień 9th, 2019

Rocznik 2007 w sobotnie późne popołudnie wybrał się do Piaseczna na mecz ze Spartą Jazgarzew. Podczas spotkania uczyliśmy się nowych rozwiązań boiskowych i wyszły one bardzo dobrze. Co prawda mecz przegraliśmy 1:0 ale tego dnia miało to dla nas zupełnie drugorzędne znaczenie. Sparing oceniamy jako wielce wartościową lekcję na przyszłość.

Rywal postawił nam trudne warunki, z czego również się cieszymy. Ze względu na wyrównaną walkę, wstępnie  umówiliśmy się już na kolejną grę sparingową.

W pierwszej połowie nowe założenia dla naszych zawodników sprawiły spore kłopoty rywalom, a dla nas były ciekawym doświadczeniem. Wypadliśmy bardzo dobrze, choć oczywiście pojedynczych błędów się nie ustrzegliśmy. Szczególnie w pierwszej części pierwszej połowy bardzo udanie „zbieraliśmy” się do akcji ofensywnych, jednak efektów bramkowych niestety nie było. Rywal też nie znalazł drogi do naszej bramki przez co po pierwszych 35 minutach było 0:0. Połowa ta była ciekawa ale tylko dla koneserów piłki nożnej :)

Po przerwie uczyliśmy się już innych rzeczy, a właściwie bardziej doskonaliliśmy to co już na pewnym poziomie opanowaliśmy. Nie było źle, choć do naszych najlepszych występów było nam daleko. Mieliśmy kilka świetnych okazji, których jednak na bramkę nie udało się zamienić. Pięknie uderzał Julek Sveen, okazję mieli Mikołaj Warnawin i Szymon Kazana.

Gola straciliśmy tuż po przerwie w dość prosty sposób, ale najlepszym też czasem się zdarza popełniać takie błędy :)

Przegraliśmy i gratulujemy rywalom, jednocześnie dziękując za miłą walkę.

W naszej drużynie najlepszym zawodnikiem wybraliśmy Mikołaja Brelę i Julka Sveena.