Home > Aktualności > INTERSuCCsEs Football Talents

INTERSuCCsEs Football Talents

Maj 16th, 2010

W sobotę 15.05.2010r. dwie drużyny Football Talents wzięły udział w bardzo ciekawie zorganizowanym turnieju przez Firmę Intersport. Obie nasze drużyny były zgłoszone w kategorii wiekowej 2000-2001. Turniej był rozgrywany w Arenie Ursynów, na dwóch boiskach jednocześnie. Boiska te było otoczone bandami i wysokimi siatkami. Gra toczyła się bez bramkarzy, a mecz trwał 4 minuty.

Jak się okazało obie nasze reprezentacje w takich warunkach radziły sobie znakomicie. Los spowodował, że trafiły do tej samej grupy i rywalizowały m.in. przeciwko sobie. Świetna gra w każdym meczu spowodowała, że jedna reprezentacja FT zajęła pierwsze miejsce, a druga drugie miejsce w grupie B, dzięki czemu obie awansowały do półfinałów.

W półfinałach obie drużyny niestety przegrały, choć obie po bardzo ambitnej walce i minimalnie ( solidarnie po 3:2). Przegrane te spowodowały, że w meczu o trzecie miejsce nasze drużyny znów musiały rozegrać mecz między sobą, a tym samym było jasne że dla Football Talents przypadnie trzecie i czwarte miejsce w turnieju. Mały finał wygrała drużyna Football Talents „młodsi”.

W przerwie między meczami odbył się konkurs rzutów karnych dla mam zgromadzonych na trybunach. Ambitnie walczyły mamy Daniela Wichmana, Felixa Vidlera i Jurka Malickiego, ale wygrać się niestety nie udało. Mimo wszystko gratulujemy odwagi i pięknych strzałów.