Home > Relacje meczowe > Porażka z KS Wesoła

Porażka z KS Wesoła

Styczeń 13th, 2014

W niedzielę wczesnym rankiem rocznik 2003 rozegrał sparingowe spotkanie z KS Wesoła. W naszej drużynie mieliśmy okazję sprawdzić wielu zawodników, którzy wcześniej grali rzadko lub wcale. Jako całość wypadliśmy bardzo słabo i zasłużenie przegraliśmy z wymagającym rywalem aż 14:4. Niestety najbardziej zawiedli ci, którzy zazwyczaj prowadzą zespół do zwycięstw.

Od pierwszych minut daliśmy się zepchnąć do defensywy. Popełnialiśmy mnóstwo błędów w kryciu i poruszaniu się po boisku, przez co rywale bez kłopotu przedostawali się pod naszą bramkę. Ponadto nawet jak już przejmowaliśmy piłkę to jej rozegranie pozostawiało wiele do życzenia, zarówno jeśli chodzi o kierunek podań jak i ich dokładność.

W drużynie rywali świetną pracę wykonywał bramkarz, który nie tylko świetnie bronił ale także skutecznie rozgrywał piłkę.

Nasz zespół został podzielony na cztery czwórki. Przez pierwszą godzinę meczu (całe spotkanie trwało nieco ponad 80 minut) każda czwórka grała po 5-6 minut. Szczególnie duże pretensje można mieć do czwórki numer 1, która grała znacznie poniżej swoich możliwości.

Trzeba jednak oddać rywalom, że w tym momencie w grze na hali są od nas znacznie lepsi. Grają mądrzej i dojrzalej.

Nam pewnie taka porażka się przyda. Po ostatnich sukcesach otrzymaliśmy zimny prysznic oraz wskazówki nad czym trzeba pracować. Po to właśnie graliśmy ten sparing.

Gole dla naszej drużyny zdobyli Łukasz Makarski x3 i Kajtek Kyrcz x1. Jedną asystę zanotował Hubert Zgórzyński.